top of page
עלים ירוקים.jpg

כיצד צריכת עלים ירוקים מסייעת לבריאות?

כיום ניתן למצוא עלים ירוקים לאכילה אשר מכילים כמויות גבוהות של ויטמינים, מינרלים ושאר נוגדי חמצון וסיבים תזונתיים החיוניים לגופנו. אנו מאמינים כי צריכת עלים ירוקים היא מעבר להמלצה בריאותית אף חובה מוסרית שלנו כלפי הגוף שלנו. באתר של 'עלעלים רעננים' תוכלו למצוא מגוון רחב של עלים ירוקים המסייעים לבריאות בצורה ישירה.

האם כדאי לאכול עלים ירוקים כל יום?

אנשים רבים תוהים האם כדאי לאכול עלים ירוקים כל יום או שמא מדובר במשהו אשר צריך לעשות במינון מסוים. כאשר אנחנו נכנסים לעובי הקורה אנו רואים כי עלים ירוקים הינם בעלי יתרונות בריאותיים רבים ואין מן הנמנע שנוסיף אותם בצורה קבועה ויום-יומית לצלחת שלנו. תרגישו בנוח להוסיף אותם ואף תראו זאת כמשהו מבורך.

מדוע מומלץ לרכוש  עלים ירוקים לאכילה של 'עלעלים רעננים'?

אם חיפשתם אחר עלים ירוקים לאכילה אין לנו צל של ספק שהגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם, ברוכים הבאים למשק 'עלעלים רעננים'. המשק מגדל עלים ירוקים בהידרופוניקה ומגוון עלי מיקרו החל משנת 1999 והיה לחלוץ בתחום החקלאות ההידרופונית בארץ. המשק עובד בשילוב של שיטות חקלאות מתקדמות ואקולוגית, מייצא מגוון רחב של מוצרים לאירופה, אמריקה, המזרח הרחוק ועובד עם מגוון רחב של מסעדות, מלונות וחברות קייטרינג בישראל לצד לקוחות פרטיים.

את מוצרי המשק אפשר להזמין הערוצי האונליין השונים כולל 'חקלייתא', 'נוי השדה', 'עלה הביתה', 'כרמלה', 'שוקבוק' ואחרים.

 אנו מזמינים אתכם לצרוך נכון, לצרוך טעים ולצרוך בריא – זה הזמן להכניס לתפריט היומי שלכם את העלים הירוקים ועלי המיקרו של 'עלעלים רעננים'!

עלים ירוקים

בשנים האחרונות אנו רואים כי חלה עלייה נרחבת בעולמות המזון לצד מודעות לאוכל אותו אנו מכניסים לצלחת שלנו. עלים ירוקים לצד מזונות ירוקים היוו מזה שנים בחירתם הטבעית של לא מעט תזונאים ואנשי מקצוע לשם שמירה על אורח חיים בריא, עלים אלו טומנים בחובם לא מעט יתרונות החל מיתרונות בריאותיים ועד טעימות גבוהה אשר יכולה להפוך כל תבשיל למעט יותר טוב.

מהם היתרונות התזונתיים בעלים ירוקים?

עלים ירוקים ידועים בתור עלים בעלי ערכים תזונתיים רבים, למעשה אם אנחנו מסתכלים על שגרת היום-יום שלנו אנו רואים שאנחנו חשופים למגוון רחב של מוקדי זיהום ורעלים אשר מגיעים אלינו מן העולם שבחוץ ואף מהמזון אותו אנו אוכלים. עלים ירוקים עוזרים לנו באופן מהותי לנקות את הגוף ואת מערכת העיכול מכל הרעלנים שבחוץ. באותה הנשימה אנו רואים מגוון רחב של יתרונות בריאותיים נוספים – שיפור של רמות האנרגיה בגוף, תרומה לפעילויות השונות של מערכת העיכול, מסייעים להרזיה ויוצרים תחושת שובע במצבים של דיאטה ואף מכילים מספר רב של נוגדי חמצון אשר עוזרים לנו לשמור על הראייה. משק עלעלים רעננים פה על מנת לעשות לכם סדר בכל הקשור ליתרונות התזונתיים בעלים ירוקים.

איזה עלים ירוקים מומלצים לאכילה?

כאשר אנחנו מדברים על עלים ירוקים אנו רואים מגוון רחב של עלים ירוקים מומלצים לאכילה, משק  'עלעלים רעננים' החליטו לרכז עבורכם מעט מהם:

  • תרד – כבר מזמן הפך לשחקן מפתח במטבחם של מאות אלפי אנשים ברחבי העולם, עלי התרד יכולים לקחת כל תבשיל ומאפה ולתת בו טעם חזק ואיכותי. באותה הנשימה ומעבר לטעימות התרד מכיל בתוכו כמות גבהה של ויטמינים, מינרלים, חומצה פולית, ברזל, נוגדי חמצון לצד סיבים תזונתיים אשר הגוף שלנו צריך.

  • פטרוזיליה – העולם הים תיכוני מכיר את הפטרוזיליה טוב מאוד, אנו מאמינים שקיים סיכוי סביר שאתם אפילו לא חושבים על פטרוזיליה ועל יתרונותיה הבריאותיים מאחר והיא כבר מזמן הפכה למוצר צריכה בסיסי בכל מטבח. אך יחד עם זאת הפטרוזיליה מכילה כמויות גבוהות של ברזל, אשלגן, אבץ, סיבים תזונתיים ועוזרת למגוון רחב של תהליכים גופניים החל מוויסות לחץ דם, שיפור ספיגה של ויטמינים ובניית שלד.

  • כרוב – מעבר לטעם הנהדר שלו הכרוב מכיל מגוון רחב של מינרלים לצד ויטמינים חיוניים אשר עוזרים לנו לשמור על בריאות הגוף ואף להפחית בצורה משמעותית את הכולסטרול בגופנו.

  • קייל – נחשב לאחד העלים האיכותיים ביותר אשר הוכתר בעיני רבים בעולם בתור "סופר פוד", בקייל אנו נמצא כמות גבוהה של ויטמינים ומינרלים לצד 45 סוגים שונים ומגוונים של נוגדי חמצון ונוגדי דלקות. הקייל משתתף ועוזר במגוון רחב של תהליכים מטבוליים בגוף החל מסילוק רעלים, הקלה בלחץ סטרס ואף תורם בצורה ישירה לבריאות העור.

  • עלי סלק – לרוב אנו רואים את הסלק (שורש הסלק) במגוון רחב של ארוחות אך בו בזמן (שלא בצדק) עלי הסלק מוצאים את דרכם לפח הביתי. עלי סלק מכילים מכוון רחב של נוגדי חמצון לצד ויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים, סידן ואשלגן.

  • ארוגולה – רובנו מכירים את הארוגולה בתור רוקט, למעשה מדובר באחד העלים הפופולריים והשכיחים ביותר במטבח המערבי והוא מכיל כמויות גבוהה של ויטמינים לצד נוגדי חמצון. לא מעט מחקרים אשר נעשו אודות הרוקט מראים כי צריכה שלו לצד מגוון רחב של עלים ירוקים יכולים למנוע מגוון רחב של מחלות לב, סכרת ואף לתת לנו בוסט ואנרגיה למשך היום.

bottom of page